Wesołych Świąt Bozego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego rokuDrodzy Harcerze, Przyjaciele i Współorganizatorzy,

Rok 2023 był dla naszej harcerskiej społeczności niezwykle pełen wyzwań, ale również obfitujący w chwile radości, wzrostu i wspólnej pracy. W mijającym roku skupiliśmy się na naszym głównym celu - wychowaniu młodego pokolenia na wartościach harcerskich. Liczne obozy, szkolenia, spotkania i warsztaty dostarczyły nie tylko wiedzy, ale także niezapomnianych chwil radości, przygód i przyjaźni. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i wiedzę, dzieląc się nią z młodzieżą.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu, kto zaangażował się w nasze działania w roku 2023. Bez Waszej pasji, zaangażowania i oddania nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tego, co udało się osiągnąć. To Wasza praca, entuzjazm i wsparcie uczyniły naszą społeczność silną i jednolitą.

W tych świątecznych chwilach pragniemy złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe. Niech ten magiczny czas przyniesie radość, spokój i ciepło do Waszych serc. Niech Nowy Rok 2024 będzie czasem nowych, ekscytujących wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil w gronie najbliższych.

Dziękujemy Wam, że jesteście częścią tej wyjątkowej harcerskiej rodziny. Niech Nowy Rok przyniesie nam wszystkim jeszcze więcej okazji do działania razem, zjednoczonych w dobrej woli i służbie społeczności.

Z harcerskim pozdrowieniem,

Forum Polskich Inicjatyw Lokalnych Brześcia i Obwodu Brzeskiego


Kontakt tel. +48 516-033-831 Hanna Paniszewa E-mail: forum.brzeskie@gmail.com

KPRM flaga godło 300x100           image002

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granica 2023

Publikacja wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów RP ani Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie